KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13534627
nr 1353 4627
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Blandteknik, 21x48 cm. Ej signerad
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Utrop:
500 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 20:16:35